7 de março de 2022 Por Adilson Off

Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють індивідуальні клієнти, підприємства, виробники. Дана робота потрібна в Україні. Дуже якісні перевезення вантажів організує наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна замовити транспортування багажів будь-якого типу, розмірів та величини. Наша фірма гарантуємо високу якість послуг, результативність та приємні розцінки.

Послуги нашої фірми

Наша автотранспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний практичний досвід в ​​компанії вантажних транспортувань. Ми забезпечуємо цілість транспортованих цінностей, товарів, багажів. Наш підприємство перебуває у Столиці, транспортування багажів виконується по столиці України, а ще в інші міста держави.

У нашій компанії функціонують професійні вантажники, шофери, перевізники. Це професіонали, які мають значний практичний досвід у сфері перевезення вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної вантажопідйомності. Це допомагає мінімізувати вкладення замовника. Перевезення вантажівздійснюється на вигідних ситуаціях:

 • Замовити міські та міжміські перевезення вантажів можливо за цікавими цінами.
 • Експлуатуються сучасні автотранспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На нашому сайті вантажоперевезень можливо купити транспортування товарів різного типу у відповідний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Крім водія з особистим вантажним авто у Києві у нас можливо замовити тару, складання та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При проведенні автоперевезення вантажу застосовуємо персональний спосіб. Підбирається оптимальний шлях авто вантажоперевезення, логістика точно продумується.
 • Вартість сервісу перевезення вантажів фіксована, не |змінюється у протягом виконання заявки .

В числі онлайн-проектів перевезення вантажів цей ресурс максимально просто описує операцію транспортування, тарифи та умови. Задумавши перевезти вантаж з невеликими витратами, наш диспетчер допоможе підібрати доречний вид автотранспорту. Попутна доставка зменшує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на привабливих критеріях. Крім цінностей, товарів транспортний засіб може провезти також клієнтів. Як правило поряд з шофером залишається 2 вільні місця. Це дає можливість супроводжувати багаж. У нашій компанії можливо оформити замовлення на мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди характеризується поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. У разі, якщо найняти команду вантажників, то для пасажира виділяється одне містечко.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати невеликі вантажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Обходится вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок ціни виробляється по кілометражу, яке проїжджає машина, а не за витраченим часом.

У нас можливо оформити замовлення на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо майно та пасажирів з аеродрому або вокзалу, під час транспортування, обладнання з супермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Для того, щоб доставити багаж на нове місце, необхідна складна організація транспортування . Наша компанія має значний навичку у цій частини. Ми зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Ми виробляємо переїзди за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія ручається, що всі майно будуть ретельно завантажені в транспорт. Під час вантажоперевезення речової у Києві та інших містах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, захищене перевезення. У нас присутнє все важливе, для того, щоб перевезти офіс, магазин, промисловий об’єкт. можливо замовити заміський або квартирний переїзд під ключ. Всі проблеми, відповідальність за збереження цінностей, техніки бере на себе наша компанія. Точно також можна оформити замовлення на переїзд в інше місто.

Під час здійсненні транспортування майна у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Крім того у нашій службі транспортування є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення дають можливість оптимізувати витрати клієнта. У нас можна оформити замовлення на вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться оптимальною для клієнта. Транспорт, який перевозить майно, покупки буде заїжджати по дорозі до декілька міст. Це значно знижує собівартість послуги для замовника.

У нашій компанії можливо зарезервувати вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти країни. Ми відправимо будь-які типи продуктів, речі, цінності, за винятком небезпечних та заборонених. Ми організуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні перевезення можна замовити для таких речей:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, вироби з заліза;
 • особисті предмети;
 • предмети меблів, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продукти харчування;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти виконуються швидко. Вартість залежить від типу та обсягу вантажу, розташованості пункту призначення, неординарності завдань з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з поширених послуг у великих мегаполісах є автомобільні перевезення. Логістика продумується з обліком багажу, транспортної розв’язки, захищеності та деяких інших моментів. По будьякому місцю здійснюється оперативна транспортування будматеріалу, побутових приладів, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можливо замовити перевезення з Епіцентру або іншого супермаркету у комфортний вам час. Немає потреби довго очекувати, для того, щоб транспортувати холодильник або машину для прання. В будь-який ділянку міста придбання будуть доставлені у короткі строки часу. У нас аналогічно можна оформити транспортування нестандартних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо доставку предметів меблів, організуємо перевезення персональних цінностей, сейфів, спорядження. Ціна залежить від наступних факторів:

 • вага та розмір предмета;
 • термін виконання заявки;
 • присутність особливих параметрів у вантажу (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • кілометраж;
 • персональні побажання замовника;
 • використання спеціальних заходів щодо забезпечення безпеки вантажу.

Рахунок моменту виконання роботи стартує з часу прибуття транспортного засобу на адресу, де виконується завантаження. Ми маємо величезний досвід вантажоперевезення неміцних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Ми даємо гарантію на, що майно будуть привезені оперативно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді перемістити власні речі або купівлі треба за межі України. У цьому випадку організовується міжнародне перевезення. Приготування вимагає ретельного планування маршруту, складання необхідних документів. У нашій компанії можна замовити міжнародні перевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо замовлення від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни необхідно підготувати товарну фактуру. Наші співробітники зможуть ретельно упакувати багаж, цінні речі. Всі елементи міцно закріплюються у фургоні транспорту. Перелічене гарантує безпеку ТМЦ клієнта. Під час виконання міжнародних транспортувань до Угорщини або іншої держави можливо оформити замовлення наступні автомашини:

 • мінібус – вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус – кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних вантажоперевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші країни розрахує наш консультант по телефону. Спеціаліст передбачає характеристики, кубатуру вантажу, характеристики маршруту та ряд інших факторів.

Грузчики

Під час переїзду, перевезенні різних предметів, персональних речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають великий практичний досвід у виконанні подібних робіт. Це допомагає виключити ряд похибок. Вантажник не тільки використовує фізичну силу, а й розглядає правильність захоплення, транспортування елементів. Зазвичай професіоналам потрібно використовувати вантажопідйомну техніку, управління якої аналогічно передбачає певних умінь та знань.

У нашій організації можливо замовити сервіс вантажників у Києві та інших населених пунктах України. У разі ми надішлемо на адресу складських робітників, такелажників, які правильно занурять і звантажать габаритні, об’ємні вантажі, товари, правильно зафіксують установки, інші матеріальні цінності у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах виконають наступні роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • розміщення предметів меблів та оргтехніки по місцях;
 • упаковка;
 • демонтаж та збірка меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті також можливо придбати навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших населених пунктах. Наша фірма виконаємо замовлення будь-який труднощі. У нашій компанії можливо оформити замовлення сервіс вантажників у Києві терміново або на певне час. Оплата розраховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються клієнти для найму співробітників для транспортування житла, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного відходів. Всі наші фахівці мають високу кваліфікацію, проходять відповіднінавчання. Це дає можливість нам реалізовувати мети будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та особистих речей їх необхідно упакувати. Це набагато зменшує можливість їх ламки. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень захищає площини від подряпин, бруду, пилу, впливу сирості та інших шкідливих факторів.

Важливо упаковувати різні частини або конструкцію повністю. Особисті речі при переміщенні необхідно упаковувати у картонні ящики для вантажоперевезень. Зсередини може враховуватися специфічний компонент, закриває продукти та речі від різних впливів. При необхідності співробітники фірми упакують ТМЦ у суворій відповідності з діючими стандартами.

Ми рекомендуємо безумовно складувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та суконною обивкою, домашню техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо вже багаж нестандартний, ми порекомендуємо відповідні матеріали. У нас можна замовити упаковку в Києві таке:

 • Гофрокартон для перевезень. Це дешевий, але міцний матеріал, той який випускається у вигляді куточків, коробок. Картон стійкий до перевантажень, надійний та багатофункціональний. Ящики з даного матеріалу можливо встановлювати одну на іншу. Як правило в тари з картону укладають посуд, дрібні домашні предмети та техніку, елементи екстер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або деревини використовують при транспортуванні неміцних цінностей, як наприклад, елементів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а ще сприйнятливої до вібрацій обладнання. Така тара прорахована на великі напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу застосовується для тендітних об’єктів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток оберігає ТМЦ від пошкоджень при транспортуванні у ящиках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки цінностей. Експлуатується для безпеки електроніки, елементів інтер’єру. Матеріал використовується для загортання кухонного посуду, оргтехніки та інших елементів різного обсягу.


Смотреть обязательно – полезные данные: грузові перевезення


Ми надамо матеріали для пакетування невеликих і великих технічних рішень, предметів. Наші менеджери допоможуть підібрати кращий спосіб.

Вивіз сміття

По завершенні побудови або ремонтних робіт залишається немало сміття та відходів. Це демонтована обробка та конструкції, використані пакети від матеріалів і т. д. Для того, щоб дуже швидко прибрати об’єкт, зробите замовлення у нашій компанії транспортування будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Треба пам’ятати, що викидати подібні відходи у звичайні сміттєві контейнери заборонено.

Наша компанія здійснить транспортування будівельного сміття на приготовлений для подібного полігон. У нас можна оформити замовлення разову послугу або укласти угоду на постійній основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи та сміття, автомобільні покришки. Наша фірма пропонуємо вигідну ціну транспортування будівельного сміття. Звертайтесь до наших менеджерів, щоб задати проблеми, зробити замовлення.